fbpx

Rewolucja w Leczeniu Stawów

Uwolnij Się Od Bólu, Odzyskaj Sprawność w Stawach i Wyzdrowiej z Przewlekłych Chorób – w 100% Naturalnie…”

…Dr Bernard Jensen pomógł wyzdrowieć 350 000 pacjentom w 3 klinikach w USA, ponieważ odkrył, że zanieczyszczenie organizmu jest przyczyną chorób. 

Zobacz szokujące wyniki oczyszczania z toksyn:

Toksyny i Złogi, Które Widzisz Na Zdjęciach Nosisz Też w Swoim Organizmie i Nawet o Tym Nie Wiesz… 

Bardzo ważne! Jeśli Ty lub ktoś, kogo kochasz cierpi na ciężką, przewlekłą i “nieuleczalną” chorobę, to będzie to najważniejszy list jaki kiedykolwiek przeczytałeś.

 

Zdarzają Ci się zaparcia, wzdęcia i gazy? Jeśli tak, to dowód, że w Twoich jelitach odłożyły się chorobotwórcze toksyny.

Profesor Michał Tombak, ekspert zdrowego odżywiania i oczyszczania organizmu, autor bestsellerowych książek o zdrowiu pisze:

 

„Mało kto wie, że u dorosłej osoby w jelicie grubym znajduje się od 8 do 15 kg kamieni kałowych, które człowiek nosi przez całe życie.

Przeważnie po 40 roku życia jelito grube jest tak zapełnione kamieniami, że wypiera ze swoich miejsc inne organy, utrudniając pracę wątrobie, nerkom i płucom.

 

To jest właśnie istotna przyczyna większości chorób”.

Kiedy na ściankach Twojego jelita grubego od wielu lat są przyklejone toksyczne złogi i gnijące masy kałowe, to uszkadzają one Twoją cieniutką błonę jelitową.

 

Wtedy pojawia się NIESZCZELNOŚĆ JELIT.

 

Potem przez te dziury w jelitach wpływają wraz z krwią wszystkie śmiercionośne i chorobotwórcze substancje, drobnoustroje i jaja pasożytów.

 

Wraz z nurtem krwi rozchodzą się po całym Twoim organizmie…

…i Pojawiają Się Przewlekłe i „Nieuleczalne” Choroby Stawów, Które Grożą Kalectwem i Wózkiem Inwalidzkim!

I dlatego pogarsza się wzrok, słuch, stawy, pamięć… 

 

…a Twoje ciało się starzeje i pojawiają się zmarszczki. Siwieją i wypadają włosy, paznokcie stają się kruche i łamliwe, pojawiają się starcze plamy i zmiany skórne.

 

Wtedy Twoje jelita nie są FORTECĄ, a „przeciekającym dachem”, który w każdej chwili może się „zawalić jak domek z kart”.

 

Bo NIESZCZELNOŚĆ JELIT poważnie zagraża Twojemu zdrowiu.

 

Wtedy chorobotwórcze substancje mogą odłożyć się w Twoich nerkach, w narządach płciowych, wątrobie, płucach, mózgu, sercu, kościach – w całym Twoim ciele.

 

Stąd możesz mieć ciężkie, przewlekłe i „nieuleczalne” choroby.

Jak w 100% Naturalnie Usunąć Te Chorobotwórcze TOKSYNY i Wyzdrowieć ? 

Tak jak już tysiące osób na całym świecie i w Polsce, pij uzdrawiające zielone koktajle – poleca je ekspert żywienia Victoria Boutenko, aby usunąć z ciała kilogramy TOKSYN i przywrócić zdrowie.

Zielone koktajle pomagają wyleczyć się z nieuleczalnych chorób. Nawet w 1 – 3 miesiące.

 

Dlaczego?

 

Picie zielonych koktajli już pierwszego dnia uruchamia procesy, które oczyszczają jelita i cały organizm z toksyn, złogów jelitowych, rakotwórczych metali ciężkich i ogromnej ilości toksycznych chemikaliów.

 

W 7 dni możesz zrzucić nawet 3-5 kilogramów chorobotwórczych substancji, dzięki czemu usuwasz przyczynę 94% wszystkich chorób.

Jaki to daje efekt?

 

Oczyszczasz ciało wewnątrz, a efekty zauważasz na zewnątrz. 

Wyglądasz młodziej, masz więcej energii, masz pozytywne myśli i chce Ci się żyć, odzyskujesz doskonałe zdrowie i gwarantujesz sobie dłuższe życie.

 

Ja piję zielone koktajle, moja rodzina, moi znajomi. I daję Ci moje słowo honoru: „Zielone koktajle uzdrawiają”.

Oto Książka Dla Ciebie, Która Pomoże Ci Odzyskać Zdrowie

Pozwól, że Ci się przedstawię…

 

Cześć, mam na imię Igor!

 

Mówmy sobie po imieniu i nie twórzmy niepotrzebnych barier. Od 14 lat prowadzę badania nad naturalnymi, bezpiecznymi i skutecznymi metodami poprawy zdrowia. W wyniku moich poszukiwań odkryłem, że zielone koktajle leczą nieuleczalne choroby!

 

Gdybyś Ty odkrył lekarstwo na 100 chorób, co byś zrobił? Na pewno chciałbyś podzielić się z całym światem tą wiadomością, prawda?

 

Dlatego mam dla Ciebie książkę, która obala wszystkie mity o zdrowiu i pokazuje Ci jak szybko i prosto odzyskać zdrowie – pijąc uzdrawiające zielone koktajle.

 

Normalnie tę książkę sprzedaję za 70 zł, ale dziś możesz ją nabyć za jedyne 7 zł.

Promocja -90% skończy się za:

Minuty
Sekundy

Posłuchaj PRAWDZIWYCH Historii Osób, Które Wyleczyły Się z “Nieuleczalnych” Chorób, Pijąc Zielone Koktajle*

Historia Wyzdrowienia #1

 

[…] Endokrynolog Powiedział Mu, Że Umrze w Przeciągu Dwóch Miesięcy…”

“Mój mąż Igor od najwcześniejszych lat dzieciństwa nieprzerwanie zmagał się z różnymi chorobami. Przed ukończeniem siedemnastego roku życia miał już za sobą dziewięć operacji.

 

Cierpiał na postępującą nadczynność tarczycy i reumatoidalne zapalenie stawów i w wieku trzydziestu ośmiu lat był już wrakiem człowieka. 

 

W deszczowe dni musiałam wiązać mu sznurówki, ponieważ nie był w stanie zgiąć swojego dotkniętego chorobą kręgosłupa.

 

Tętno Igora niemal cały czas przekraczało 140 uderzeń na minutę, w słoneczne dni łzawiły mu oczy, trzęsły mu się także ręce. Igor nieustannie odczuwał zmęczenie i ból.

 

Zajmujący się nim endokrynolog powiedział mu, że umrze w przeciągu dwóch miesięcy, jeśli nie zgodzi się na usunięcie gruczołu tarczycy. Z kolei jego reumatolog kazał przygotować się na spędzenie reszty życia na wózku inwalidzkim.

 

U mnie zdiagnozowano tę samą chorobę, która zabrała mojego ojca – arytmię, czyli zaburzenie rytmu serca. Miałam stale opuchnięte nogi, ważyłam 127 kilogramów i cały czas przybierałam na wadze.

Często w nocy drętwiało mi lewe ramię i

 

bałam się, że umrę i osierocę dzieci.

 

Pamiętam, że nieustannie towarzyszyło mi uczucie zmęczenia i przygnębienia.

Nasza córka Walia od urodzenia cierpiała na astmę i alergie, przez co nierzadko całymi nocami zanosiła się kaszlem. U naszego syna Sergieja zdiagnozowano cukrzycę.

 

Pewnego dnia, po przepłakaniu całej nocy, doszłam do wniosku, że jeśli chcemy zmienić nasze położenie, musimy zmienić nasze postępowanie. To właśnie wtedy zaczęliśmy próbować różnych sposobów leczenia, żeby ostatecznie podjąć decyzję o przejściu na dietę witariańską […].

 

Nasze zdrowie poprawiało się tak szybko, że po trzech i pół miesiąca każdy z naszej czwórki wziął udział w dziesięciokilometrowym biegu razem z czterdziestoma tysiącami innych zawodników […].

…doświadczaliśmy swoistej “odnowy” i zaczęliśmy wyglądać młodziej. Już po dwóch miesiącach picia koktajli wąsy i broda Igora zaczęły przybierać ciemniejszy kolor, dzięki czemu zaczynał wyglądać tak, jak wtedy, gdy się poznaliśmy.

 

Mąż był tak zachwycony swoim młodzieńczym wyglądem, że stał się największym miłośnikiem zielonego napoju w naszej rodzinie. Każdego dnia wstawał wcześnie rano i przygotowywał od ośmiu do jedenastu litrów koktajlu: dla mnie, dla siebie i dla dzieci.

 

Sergiej i Wala chętnie uwzględniali ten smaczny zielony napój w swoich jadłospisach i czuli dzięki temu niedoświadczany od dawna przypływ energii. Zauważyli także inne pozytywne zmiany, na przykład zmniejszoną liczbę godzin snu, lepsze wypróżnianie się, mocniejsze paznokcie i, co najważniejsze, zdrowsze zęby, które stały się mniej wrażliwe”.

 

Victoria Boutenko

Historia Wyzdrowienia #2

“[…] Zielone Koktajle Uratowały Życie Mojej Mamie!”

“Zdrowie, a w zasadzie  życie mojej mamy wisiało na włosku.

Moja mama ma już ponad 60 lat i było z nią już bardzo źle. Bywało, że kilka dni pod rząd już nic nie jadła. 

Strasznie schudła (ważyła może z 45 kilogramów) i już prawie nie wstawała z łóżka. Mówiła ciągle o umieraniu i przygotowywała się na śmierć.

 

Za każdym razem, kiedy otwierałem drzwi jej pokoju, patrzyłem ze strachem na jej łóżko.

Przyglądałem się jej twarzy, czy jeszcze oddycha.

Sprzątając jej pokój uzbierałem całą dużą reklamówkę lekarstw. Pomyślałem, że to droga donikąd. “Lekarstwa z apteki” zamiast jej pomagać, pogarszały stan jej zdrowia. Myślałem, że to już koniec.

 

Aż pewnego dnia wpadłem na pomysł, że zacznę przygotowywać jej zielone koktajle zgodnie ze wskazówkami z książki “Zielone koktajle leczą nieuleczalne choroby”.

 


Każdego dnia dwa razy dziennie (rano i wieczorem) dawałem jej szklankę zielonego koktajlu do wypicia.

Co ciekawe bardzo jej posmakowały. Zaczęła nabierać apetytu na jedzenie. Po tygodniu picia zielonych koktajli z moją mamą zaczęły dziać się cuda.

 

Zaczęła wychodzić z pokoju. Nabrała mnóstwo energii. W kuchni i domu pracowała przez cały dzień. Od rana do późnego wieczora. Wpadła nawet na pomysł, aby kosiarką do trawy skosić trawnik.

 

Zauważyłem, że ma mnóstwo pozytywnej energii. Zaczęła planować swoją przyszłość. Jej oczy zaczęły błyszczeć ze szczęścia. Uczucie szczęścia udzieliło się wszystkim domownikom.

 

Jestem absolutnie pewien, że zielone koktajle uratowały życie mojej mamie!” 

 

Rafał, 42 lata, Rychwał

Historia Wyzdrowienia #3

 

“Rak trzustki powstrzymany”

“Jestem nauczycielką angielskiego w szkole średniej w Tajpej na Tajwanie mającą bardzo stresujące życie. Po rutynowych badaniach lekarskich zdiagnozowano u mnie raka trzustki: w teście CA 19-9 mój wynik wyniósł 40, podczas gdy norma to 33.

 

Byłam przerażona i nie chciałam umierać. Mam dwie córki, które nadal uczą się w szkole, i całkowicie na mnie polegają […].

 

…dowiedziałam się o zielonych koktajlach. Zaczęłam pić pół litra tego napoju dziennie i stał się on nieodłączną częścią mojej diety […]. Z zieleniny preferuję natkę pietruszki, kiełki słonecznika, sałatę rzymską i kiełki groszku.

 

Po kolejnych trzech miesiącach, gdy wróciłam na badanie kontrolne, w teście CA 19-9 otrzymałam wynik 28, czyli lepszy od normy! Jestem pewna, że zielone koktajle ocaliły moje życie.”

 

– S. Chiao, Tajwan

 

Historia Wyzdrowienia #4

 

„55 kilogramów mniej i odzyskane zdrowie”

“Mam trzydzieści siedem lat. Trzy lata temu ważyłam 113 kilogramów i nieustannie borykałam się z chorobami […]


Cierpiałam na wiele dolegliwości: miałam głęboką depresję, na którą leczyłam się antydepresantami od dziesięciu lat. Miałam ciągłe alergie, chroniczne zapalenie oskrzeli, przewlekłe zapalenie pęcherza, artretyzm, bóle głowy, silne skurcze podczas menstruacji, bóle mięśni, zespół jelita drażliwego, skurcze brzucha, byłam ospała […]


Nie wiedziałam, co robić i byłam pewna, że umrę, jeśli szybko czegoś nie wymyślę […]

Zaczęłam czytać na temat żywienia i natychmiast zdałam sobie sprawę, że przez trzydzieści cztery lata trułam swój organizm […]


Straciłam 55 kilogramów […] Dzięki tej książce zrozumiałam, że nadal spożywałam zbyt dużo tłuszczów i za mało zieleniny. Zaczęłam więc pić zielone koktajle.

Natychmiast poczułam się fantastycznie – lepiej niż kiedykolwiek. Tak samo cudownie czuję się też dzisiaj i piję koktajle cały czas […].

                                                                                     – Victoria Everett

Historia Wyzdrowienia #5

 

“Zniknęła opuchlizna nóg, ustały palpitacje serca i ból nerek”

“Moje zdrowie zaczęło się pogarszać. Regularnie występowały u mnie palpitacje serca i bóle nerek. Czułam się zmęczona, rozdrażniona i ospała. nie mogłam jasno myśleć, a moja pamięć kulała […].

 

Ostatnio zaczęłam pić szklankę zielonego koktajlu dziennie. (Tak na marginesie, przeczytałam wszystkie Twoje książki i jestem nimi zachwycona). Pewnego razu, gdy czułam się szczególnie źle, postanowiłam podwoić dawkę napoju i pić każdego dnia dwie szklanki zamiast jednej.

 

Wydarzyło się coś niesamowitego […] Przez kilka ostatnich dni bardzo ciągnie mnie do zielonych soków, więc wypijam kilka szklanek dziennie. Czuję się doskonale. Mam mnóstwo energii, poprawił się mój nastrój, zniknęła opuchlizna nóg, ustały palpitacje serca i ból nerek, moja pamięć się poprawiła, myślenie się wyostrzyło.”

 

– Raja, San Diego

Historia Wyzdrowienia #6

 

“Leki przeciwlękowe i przeciwalergiczne idą w odstawkę”

“To, co mi się w niej spodobało, to prawda na temat ogromnej ilości toksycznych substancji w naszym “codziennym typowym pożywieniu”, pochodzących z pestycydów i substancji chemicznych.


Mój osobisty trener próbował uświadomić mnie na temat chemii zawartej w niektórych produktach, jednak nigdy nie brałam sobie tego do serca – najwidoczniej czasami potrzeba dobrej książki, żeby przejrzeć na oczy […].


Miałam dosyć swoich humorów, dosyć złego samopoczucia. Brałam leki przeciwlękowe i przeciwalergiczne. Teraz już ich nie potrzebuję […].


Już od ponad dwóch miesięcy przyrządzam sobie koktajle, w których łączę owoce z zieleniną w równych proporcjach[…].


Uwielbiam tę książkę i zawarte w niej pomysły na rozpoczęcie lepszego, zdrowszego życia.”

– Mandy W.

Historia Wyzdrowienia #7

 

“Ryzyko operacji jelita zażegnane”

“Przez cztery lata raz na trzy miesiące miewałam zapalenie uchyłków jelit. Martwiłam się o swoją przyszłość, ponieważ w nocy, nie zdając sobie nawet z tego sprawy, wypróżniałam się w łóżko.


Miałam także poważne problemy z cuchnącymi gazami. Gdy przeszłam na surową dietę, przez miesiąc zmagałam się z ciężką biegunką, ale nie poddawałam się dzięki wsparciu mojego naturopaty, ponieważ w walce o zdrowie byłam gotowa spróbować wszystkiego.


Lekarze chcieli usunąć odcinek mojego jelita i niemal już pogodziłam się z wizją takiego zabiegu. Jednak dzięki zielonym koktajlom nastąpiły stopniowe zmiany. 

Już od roku nie miałam żadnych problemów z trzymaniem kału, nie wystąpiły też stany zapalne.”


– Carollyne Kaise, Toronto

Historia Wyzdrowienia #8

“Poprawiło się moje trawienie, zmniejszyły wzdęcia” i „straciłam dwanaście kilogramów”

“Po odkryciu zielonych koktajli i spożywaniu około dwóch litrów tego napoju dziennie (jednego na śniadanie i jednego po południu) już po niecałym tygodniu poprawiło się moje trawienie, zmniejszyły wzdęcia i odczułam przypływ energii.

 

Czułam się nasycona, a mój poziom cukru we krwi unormował się. Oprócz tego zniknęły wahania nastrojów, zwiększyła się motywacja i koncentracja, złagodniały objawy kamicy żółciowej i widocznie spadła waga.

 

Miałam gładszą skórę i bielsze zęby […]. Jedyne, czego teraz pragnę, to świeże surowe pokarmy – zielone koktajle! 

 

Inne znaczące zmiany, które zauważyłam, to mocniejsze paznokcie, mniej sucha skóra i zdecydowanie bardziej błyszczące i zielone oczy! Jednak najważniejszym efektem są nowe pokłady wigoru, coś, co mogę określić jako kipiącą wewnętrzną energię, która codziennie pozytywnie mnie nastraja […]

 

…dodatkowo straciłam dwanaście kilogramów […] …nie musiałam brać żadnych środków przeciwbólowych czy leków na refluks albo zobojętniających kwasy żołądkowe.”

 

– N. A.

 

 

Historia Wyzdrowienia #9

 

“Koktajle mnie ocaliły”

“W Memorial Day obudziłam się o czwartej nad ranem i poczułam się bardzo dziwnie. Coś niedobrego działo się z moim lewym ramieniem i lewą nogą.

 

Zawlokłam się do łazienki, łyknęłam kilka tabletek aspiryny i zaczołgałam z powrotem do łóżka. W ciągu następnego dnia wróciła mi mowa. Do gabinetu mojego lekarza dotarłam jeszcze przed otwarciem i usiadłam na werandzie.

 

Gdy przyjechał, podszedł do mnie i zapytał: “Dlaczego przechylasz się w lewo?”. Skierował mnie do szpitala na badania. Po upływie około dwudziestu czterech godzin odzyskałam 90 procent mojej sprawności i siły […].

 

Lekarze stwierdzili, że z powodu mojej otyłości i nadciśnienia nastąpił u mnie zawał, jednak dzięki zielonym koktajlom nie rozpoznali żadnych jego śladów, ponieważ tak szybko doszłam do siebie.

 

Mój lekarz powiedział mi, że niezdrowe odżywianie przyczyniło się do nadwagi i problemów z sercem, ale koktajle mnie ocaliły[…] …nigdy nie zrezygnuję z zielonych koktajli. To one utrzymują mnie z dala od szpitala…” 

 

– Kate, Ann Arbor, Michigan

 

Historia Wyzdrowienia #10

 

“Jeździłam na wózku inwalidzkim”

“Trzy miesiące temu uważałam moje życie za skończone. Dla mnie oznaczało ono powolne umieranie, a śmierć miała być kresem cierpienia. Mam dwadzieścia pięć lat i jeździłam na wózku inwalidzkim. Nie byłam w stanie przejść odległości trzech metrów […]

 

Byłam załamana; miałam ponad dziewięćdziesiąt kilogramów nadwagi. Co gorsza, cierpiałam także na zaawansowany bezdech senny […]

 

Cały czas cierpiałam na depresję i codziennie wypłakiwałam oczy […].

 

Tego dnia rozpoczęłam też stuprocentowo surową dietę i po raz pierwszy spróbowałam zielonych koktajli […]. Minęły już ponad dwa tygodnie, a ja nadal trzymam się całkowicie surowych potraw.

 

Zrzuciłam jedenaście kilogramów, mogę zachować przytomność przez cały dzień, a wczoraj nawet wybrałam się na pieszą wycieczkę – dokładnie tak! – wspięłam się na półkilometrowe wzgórze na farmie. Nie mogłam w to uwierzyć! […]

 

Depresja zniknęła, a zamiast niej pojawił się pozytywny stosunek do świata.”

 

– J. S., Sacramento

Historia Wyzdrowienia #11

“Obniżony cholesterol” i “ciśnienie krwi do prawidłowego poziomu”

“Pewnego dnia dowiedziałam się o polecanych przez Ciebie zielonych koktajlach i kupiłam tę książkę.

 

Mój lekarz – który wielokrotnie powtarzał, że nie uda mi się zredukować poziomu cholesterolu wynoszącego 260 mg/dl (“nikomu to się nie udaje”) – zgodził się, żebym przed rozpoczęciem leczenia farmakologicznego wypróbowała trzymiesięczną “kurację” zielonymi koktajlami.

 

Po trzech miesiącach zadzwonił do mnie i poinformował, że po zbadaniu krwi otrzymałam wynik 223 mg/dl. Liczba ta wprawiła go w osłupienie.

 

Podczas krótkiej rozmowy ten raczej małomówny człowiek użył słowa “niesamowite” jakieś cztery razy, oprócz tego wyraził swoje uznanie za to, że udało mi się zrzucić ponad pięć kilogramów i zredukować ciśnienie krwi do prawidłowego poziomu.”

 

– Elisabeth Sheehey, Nowy Jork

Historia Wyzdrowienia #12

 

“Życie bez hipoglikemii, artretyzmu i zaparć”

“[…] miałam nadwagę i nie byłam w stanie zrzucić nawet pół kilograma. Przeraźliwie się postarzałam, cierpiałam na artretyzm, brak energii, czułam się okropnie i cały czas miałam zaparcia […]


…zaczęłam pić zielone koktajle. Zmiany, jakie u siebie zaobserwowałam, były niewiarygodne! Teraz za każdym razem gdy przygotowuję sobie taki zielony napój, mój mąż także prosi o porcję.


Po hipoglikemii nie ma już śladu – co za ulga. Nie potrafię nawet opisać tej rozkoszy, gdy jem jakiś owoc. Pozbyłam się artretyzmu, śpię jak niemowlę, poprawił mi się wzrok i straciłam jedenaście kilogramów. Czuję się młodziej i zdrowiej.”


– Susan Savia, Pensylwania 

Historia Wyzdrowienia #13

 

“Wyglądam dziesięć lat młodziej”

“Pięć miesięcy temu moją dietę uzupełniłam o zielone koktajle, co zaowocowało ogromną poprawą mojego zdrowia. Zazwyczaj wypijam litr tego napoju dziennie […].

 

Po czterech miesiącach poziom cholesterolu obniżył się do 170 mg/dl, a moja tarczyca funkcjonowała prawidłowo. Najbardziej cieszyłam się z tego, że pierwszy raz od wielu lat miałam dobry poziom witaminy B12 i nie potrzebowałam więcej zastrzyków.

 

Kocham to jak się teraz czuję! Ustały szmery serca […]. Moje siwe od dwudziestu lat włosy nagle zaczęły ciemnieć […]. Wyglądam dziesięć lat młodziej, a czuję się, jakby ubyło mi dwadzieścia wiosen […].

 

Od czasu, gdy zaczęłam pić zielone koktajle, moje jelita pracują niezawodnie: jeden posiłek przyjęty, jeden posiłek wydalony […]. …nie budzę się już w środku nocy, żeby biec do toalety. Plamy watrobowe zauważalnie wyblakły. Wyostrzył mi się wzrok, dzięki czemu prawie w ogóle nie potrzebuję już okularów.”

 

– Elizabeth Bechtold, 67 lat, Kalifornia

 

Promocja -90% skończy się za:

Minuty
Sekundy

Igor, Czy Twoja Książka Pomoże Mi Też Odzyskać Super Zdrowie?

TAK, TAK, TAK.

 

Przeanalizowałem 41 badań naukowych, które jednoznacznie potwierdzają, że 2 główne składniki zielonych koktajli (chlorofil i “żywy” błonnik), pomagają leczyć kilkadziesiąt chorób!

 

Plus fakt, że zielone koktajle zawierają jeszcze kilkaset innych super uzdrawiających związków. W sumie naliczyłem, że regularne picie zielonych koktajli pomaga na ponad 100 chorób!

 

W książce “Zielone koktajle leczą nieuleczalne choroby” poprowadzę Cię za rękę i pokażę Ci krok po kroku jak w 5 minut przyrządzać uzdrawiające zielone koktajle.

 

*Zielone koktajle mogą pomóc Ci na:

 

 • ANEMIA, NIEDOKRWISTOŚĆ 
 • COFNĄĆ i OPÓŹNIĆ STARZENIE
 • BOLĄCE ZAPALENIE STAWÓW
 • NIESTRAWNOŚĆ
 • ZAPARCIA
 • GAZY
 • BÓLE ŻOŁĄDKA
 • BEZSENNOŚĆ
 • NERWOWOŚĆ
 • ZMĘCZENIE
 • RAK
 • NOWOTWORY
 • PRZEZIĘBIENIA
 • GRYPA
 • OBNIŻONA ODPORNOŚĆ
 • CUCHNĄCY ODDECH, ŚMIERDZĄCE STOPY, BRZYDKI ZAPACH CAŁEGO CIAŁA
 • NIEGOJĄCE SIĘ RANY
 • PRZEWLEKŁE OWRZODZENIA ŻYLNE NÓG
 • OSTEOPOROZA
 • KRUCHE i ŁAMLIWE KOŚCI
 • PRZEWLEKŁE CHOROBY SKÓRY
 • NADCIŚNIENIE i NIEDOCIŚNIENIE
 • MIAŻDŻYCA
 • ZŁY CHOLESTEROL LDL
 • ZAWAŁ SERCA
 • UDAR
 • NADWAGA, OTYŁOŚĆ
 • ASTMA
 • CUKRZYCA
 • HEMOROIDY

 

Skuteczność potwierdzona w 41 badaniach naukowych*

Kliknij Tu, Aby Zobaczyć Badania i Źródła Naukowe

 

Uzdrawiające składniki zielonych koktajli o których piszę w książce, pomagają jeszcze na kilkadziesiąt innych chorób!*

TAK, Igorze! Zamawiam Moją Książkę – 90% Taniej, Czyli Za Śmiesznie Niską Cenę 7 zł!

Gratuluję Ci świetnego wyboru!

 

Wyobraź sobie, że pijesz wspaniałe, pyszne i uzdrawiające zielone koktajle. Odzyskałeś perfekcyjne zdrowie, witalność, energię, śpisz 1 – 2 godziny krócej i cieszysz się jak dziecko każdą chwilą życia.

 

Twojego życia tętniącego zdrowiem. Bez chorób, bez szpitali, bez przeszczepów, bez operacji, bez długiego i drogiego leczenia. Bez stresów, bez bólu i płaczu.

 

Życie masz tylko jedno. Czy wiesz, że ludzie którzy nie zapadają na ciężkie choroby (takie jak: rak, zawał, udar, Alzheimer i inne ciężkie schorzenia), żyją 10, 20, 30, a nawet 40 lat dłużej?

 

Niesamowite. Ale to prawda.

 

Podaruj sobie dodatkowe, nawet 40 lat życia!

 

Nie przegap szansy! Książkę sprzedaję za 70 zł, ale dla nowych klientów mam specjalną i jednorazową obniżkę – 90% taniej.

 

Ta książka może być Twoja za jedyne 7 zł! Zaoszczędzisz więc aż 63 złote.

Zainwestuj 7 zł w Twoje zdrowie i odkryj największe sekrety uzdrawiających zielonych koktajli.

Promocja -90% skończy się za:

Minuty
Sekundy

Opinie Czytelników o Książce:

“…Książka o Zielonych Koktajlach Jest Cudowna!”

 

“Minęło 2 tygodnie odkąd przeczytałam Twoją książkę “Zielone koktajle leczą nieuleczalne choroby” i wciąż jestem w szoku.

Zgodnie z Twoimi wskazówkami kupiłam blender i zaczęłam pić zielone koktajle. Na efekty nie musiałam długo czekać.

Już po 2 dniach moje jelita zaczęły pracować jak w szwajcarskim zegarku. Poprawił mi się nastrój, wręcz kipię energią. Zapisałam się nawet do klubu sportowego dla maratończyków i zaczęłam biegać po 5-6 kilometrów.

A jeszcze 2 tygodnie temu po wejściu na czwarte piętro padałam trupem. Twoja książka to prawdziwa skarbnica zdrowia, a zielone koktajle działają uzdrawiająco, tak jak piszesz.Wielkie dzięki! Bo teraz dopiero czuję, że żyję!”

                                                                                                         

Kasia Stawiarska, 39 lat, Wrocław

“W 1 Dzień Zniknęły 42-letnie Zaparcia”

 

“Igor, Twoja książka jest rewelacyjna!

Zaczęłam pić zielone koktajle zgodnie z Twoimi zaleceniami i w 1 dzień zniknęły 42-letnie zaparcia. Nabawiłam się ich po mojej pierwszej ciąży.

Po kilku tygodniach picia zielonych koktajli teraz moje jelita pracują perfekcyjnie. Wcześniej z powodu przewlekłych zaparć cierpiałam na depresję, hemoroidy i stolec oddawałam z krwią. 

Na szczęście to już przeszłość. Bałam się, że zachoruję na raka jelita grubego, dlatego zaczęłam pić zielone koktajle. Ten napój to cudowne lekarstwo, a Twoja książka o zielonych koktajlach to droga do super zdrowia. Bardzo Ci dziękuję!”  

                                                                                                                                  Stanisława G., 62 lata 

“Książkę Igora Oceniam 10/10”

 

Twoja książka o zielonych  koktajlach działa kojąco jak najdroższy  balsam. Masz niezwykły dar pisarski. 

Poradnik czyta się lekko i mam  wrażenie jakbym z Tobą  rozmawiała na żywo. Bardzo podoba mi się Twój gawędziarski styl pisania. 

 

Wykonujesz świetną robotę i jestem pełna podziwu, jaki wysiłek włożyłeś. 

Gołym okiem widzę, że przyświeca Ci szczytna idea niesienia pomocy ludziom.

Szkoda, że lekarze nie znają takich naturalnych remediów na choroby. Tylko faszerują chemią, która nie pomaga, a wręcz szkodzi. Niech Bóg będzie z Tobą Igorze. Książkę Igora oceniam 10/10.” 

 

Krystyna A.

“Książka Igora To Biblia Zdrowia!”

 

“Cześć Igor! Przeczytałem Twoją książkę jednym tchem. Muszę się przyznać, że mało czytam książek, ale Twoją czytałem jak zahipnotyzowany. Od deski do deski.

 

Przekazujesz wręcz niebywałą wiedzę o zdrowiu. Nie mogę pojąć, dlaczego tego nie uczą w szkołach? Dlaczego lekarze tego nie wiedzą? Czy ta wiedza, którą przekazujesz jest zakazana?

Uzdrawiającej mocy zielonych koktajli doświadczam na własnej skórze każdego dnia. Ja z moim kochanym synkiem pijemy zielone koktajle, bo chcemy być zdrowi.

Moja opinia: książka Igora to Biblia Zdrowia!” 

 

Przemek Antczak i Kacperek

“Ufam Ci Bardziej Niż Lekarzom”

 

“Podziwiam Igor Twoją wiedzę o zdrowiu. A Twoja książka o zielonych koktajlach powala na kolana.  

Szczerość i uczciwość bije od Ciebie na kilometr. Ufam Ci bardziej niż lekarzom, którzy potrafią jedynie wypisywać recepty. 

 

Okazuje się, że zdrowie można odzyskać pijąc zielone koktajle. Niesamowite.

Po przeczytaniu Twojej książki inaczej patrzę na życie. Zaczęła mnie fascynować natura i naturalne metody leczenia, a ostatnio wybrałem się nawet na górską wyprawę. 

Z niecierpliwością czekam na Twoje kolejne poradniki o zdrowiu. Dziękuję Ci Igor i życzę Ci samych sukcesów!” 

 

Bogdan Bojko, 65 lat 

                                                                 

“W 4 Tygodnie Schudłam 12 kg”

 

“Igor, jestem Ci wdzięczna, że pomogłeś mi szybko i prosto zrzucić zbędne kilogramy. Powiedziałam Ci, że “jadłam parówki i wyglądam jak parówka”. Wstydziłam się swojego ciała.  

Uświadomiłeś mi, że jadłam śmieciowe jedzenie, pełne toksyn i rakotwórczych substancji. Pokazałeś mi jak prawidłowo odżywiać się.

 

Proste zmiany w żywieniu sprawiły, że w 4 tygodnie schudłam 12 kg. Bez żadnych ćwiczeń i głodówek. Wraz z moim chłopakiem kupiliśmy blender do robienia zielonych koktajli. Są takie pyszne i zdrowe, że pijemy je codziennie.

  

Już po kilku dniach picia tego zielonego eliksiru mamy więcej energii, chęci do życia i jelita pracują rewelacyjnie. A ja w końcu mam płaski brzuch o jakim marzyłam. Dziękuję Ci Igor za wspaniałą książkę o zielonych koktajlach!”  

 

Rita, 34 lata, Konin 

Promocja -90% skończy się za:

Minuty
Sekundy

“Za 90 Dni Twoje Życie Będzie Tętnić ZDROWIEM, Albo Zwrócę Ci 100% Twoich Pieniędzy”

Jestem absolutnie pewien, że będziesz zachwycony książką „Zielone koktajle leczą nieuleczalne choroby!”.

 

Nie martwię się o zwroty. Bo produkt mam rewelacyjny. Porady działają fantastycznie, więc dlaczego miałbyś zwracać książkę?

 

Nie logiczne, prawda?

 

W związku z tym daję Ci aż 90 dni na przetestowanie informacji z mojej książki.

 

Jeśli w ciągu 90 dni Twoje życie nie będzie tętniące zdrowiem, napisz do mnie. Pod ten adres: kontakt@szkolazywienia.pl.

 

Zwrócę Ci pełną kwotę 7 zł na Twoje konto. Bez żadnych pytań i żalu.

A książkę i tak będziesz mógł zatrzymać.

Pij Uzdrawiające Zielone Koktajle, Aby Usunąć Te Straszne TOKSYNY, Bo One Cię Zabiją!

Mam głęboką nadzieję, że widzisz w mojej ofercie ogromną wartość dla Ciebie. 


Z mojej strony to wszystko. Teraz wszystko zależy od Ciebie. Głęboko wierzę, że podejmiesz najlepszą decyzję dla Twojego zdrowia.


Dla Ciebie i Twojej rodziny – dużo zdrowia i radości życia!

Założyciel portalu SzkolaZywienia.pl i autor 3 książek z przełomowymi naturalnymi metodami na zdrowie. W tym książki: „Zielone koktajle leczą nieuleczalne choroby!”. Od 14 lat prowadzi badania i poszukuje skutecznych naturalnych metod leczenia i sposobów na długie życie w perfekcyjnym zdrowiu.

Promocja -90% skończy się za:

Minuty
Sekundy
Szkoła Żywienia stopka